Dawid Podsiadło chce być jak Geralt. Zobaczcie przezabawną reklamę 2. sezonu Wiedźmina

Dawid Podsiadło jako Geralt z serialu Wiedźmin
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Seriale

Wiedźmin jest popularny również wśród gwiazd. O swoim podejściu do serialu opowiedział nieco Dawid Podsiadło.

Dawid Podsiadło to fanatyk Wiedźmina? Nie, absolutnie, choć przyznaje, że lubi serial. Niewiele osób wiedziało o tym jak do tej pory; na szczęście dla fanów Dawid zdecydował się opowiedzieć o tym trochę więcej. Zobaczcie zresztą sami, bo tej strony piosenkarza osobiście się nie spodziewaliśmy:

Trzeba przyznać, że reklama serialu jest naprawdę pomysłowa i świetnie zrobiona. Dużym plusem jest również gościnny jednej z gwiazd 1. sezonu – pamiętacie jeszcze rycerza Lazlo, który pomógł uciec Ciri podczas rzezi Cintry? To właśnie on we własnej osobie pojawia się w powyższej reklamie, w doskonałej zresztą i przezabawnej scenie. Ekipa odpowiedzialna za reklamę wykonała naprawdę dobrą robotę.

Wszystkie odcinki 2. sezonu serialu Wiedźmin są już dostępne na platformie Netflix. Nowa odsłona produkcji cieszy się jak do tej pory dobrymi recenzjami, a swoją opinię wyraził nawet sam Andrzej Sapkowski.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie