Data wydania darmowej gry Ace Combat Infinity została ustalona na 28 maja

Bandai Namco znów celuje w rynek produkcji free to play.

Firma wypuściła bowiem już wcześniej dwie bijatyki: SoulCalibur: Lost Swords oraz Tekken Revolution, które oparte są na modelu f2p. Tym razem przyszła kolej na serię zajmującą szczególne miejsce w sercach wielu miłośników zręcznościowych symulatorów lotu.


Rozgrywka skoncentrowana jest nade wszystko na zabawie wieloosobowej. Wśród trybów jakie zostaną udostępnione w dniu premiery zawrze się: kampania fabularna oraz drużynowa kooperacja. Z czasem jednak wraz z aktualizacją pojawią się także pojedynki toczone przez sieć.

Dotychczas wszystkie osoby zainteresowane tytułem mogły przetestować wersję beta, do której dostęp skończył się wraz z dniem 11 lutego. Twórcy zapewniają, że chociaż gra korzysta z mikropłatności to osoby niezainteresowane dostępem do bonusów i tak będą mogły się dobrze bawić. Pozycja ukaże się wyłącznie na konsoli PlayStation 3.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

3 Shares
Share3
+1
Tweet