Data premiery Injustice 2 już oficjalnie

Ed Boon dementuje tym samym ostatnie plotki.

Jakiś czas temu w sieci pojawiła się informacja o rzekomej dacie premiery Injustice 2 wyznaczonej na 28 marca tego roku. Nie minęło dużo czasu, by zareagował na nią Ed Boon, który ujawnił poprzez serwis Twitter, kiedy naprawdę możemy spodziewać się drugiej odsłony bijatyki (grafika poniżej).

Oficjalna data premiery Injustice 2 to 16 maja 2017 roku. Tego dnia tytuł pojawi się w Stanach Zjednoczonych na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Liczymy na to, że kilka dni po podanym terminie produkcja wyląduje również na Starym Kontynencie.

No, to teraz tylko czekać na kolejne wieści odnośnie nowych wojowników, którzy trafią do Injustice 2.

Data premiery Injustice 2
Data premiery Injustice 2

Supergirl w Injustice 2 – gameplay z nową fighterką

W sieci pojawił się nowy materiał wideo związany z Injustice 2. Tym razem do gry zasiadła redakcja IGN, która nagrała ponad dwie minuty z Supergirl. Wideo możecie zobaczyć poniżej.

Warner Bros. Interactive Entertainment bijatykę Injustice 2 kilka miesięcy temu. Gra będzie stanowić sequel nieźle przyjętego Injustice: Gods Among Us. – W Injustice 2 wprowadzimy nowe funkcje, które odmienią sposób grania w bijatyki – zapewnia Ed Boon ze studia NetherRealm, które zajmie się produkcją tytułu.

David Haddad, czyli szef Warner Bros. Interactive Entertainment, obiecuje z kolei niesamowitą rozgrywkę oraz oryginalną historię, stojącą za każdym z bohaterów. Do walki staną tak znane postacie z uniwersum DC jak Batman, Superman, Supergirl oraz Aquaman. Będą też nowi złoczyńcy, choćby Atrocitus oraz Gorilla Grodd.

Potyczki rozegrają się z kolei na arenach wzorowanych na tak kultowych miejscach jak Metropolis, Gotham City czy Atlantis.

Injustice 2 – Wonder Woman i Blue Beetle w akcji

Podczas zeszłorocznej imprezy Comic-Con pokazane zostały dwie nowe postacie Wonder Woman i Blue Beetle. Pierwszą zapewne możecie kojarzyć z licznych komiksów DC, druga jest natomiast mniej znana. To nastoletni Jaimie Reyes, który w momencie korzystania ze specjalnego kostiumu, staje się Blue Beetle.

W Injustice 2 gracze będą świadkami walki Batmana z Supermanem, ale bardzo ważna rola przypadnie Supergirl. To wokół niej ma się kręcić główna oś fabularna. Przy okazji Comic-Con, twórcy ujawnili, że mają zamiar wydać komiks Injustice 2.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.