Darmowy Mortal Kombat z nowym zestawem 10 wojowników

Darmowy Mortal Kombat z nowym zestawem 10 wojowników
Filmiki z gier Gry za darmo Newsy PC

Darmowy Mortal Kombat Project Season 2 Final otrzymał paczkę z postaciami, dzięki czemu w grze znajduje się już 97. fighterów.

Gui Santos wypuścił nowy pakiet postaci do Mortal Kombat Project Season 2 Final. Paczka wprowadza do gry dziesięciu nowych wojowników, zatem możemy wybierać już pomiędzy 97. fighterami.

Mortal Kombat Project Season 2 Final to darmowa gra opracowana w środowisku M.U.G.E.N (program na licencji freeware do tworzenia własnych bijatyk 2D). Zarówno grę, jak i dodatki, można pobrać za darmo zupełnie legalnie. Podstawową wersję pobierzecie z tego miejsca, a po jej zainstalowaniu możecie sięgnąć po opisywany pakiet postaci, który zdobędziecie pod tym adresem.

Pakiet dodaje następujących wojowników: FrostJataakaSuijin, Oniro, Ermac (MKD), Shang Tsung (MK1), Li Mei, Sang, Jarek oraz Ruby. Poniżej filmiki z prezentacją:


Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie