Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 komentarz

Darmowy Mortal Kombat z 3. pakietem zawartości. Nowe postacie i areny

Ostatnie tygodnie są obfite dla osób, które lubią klasyczne odsłony Mortal Kombat. Jedna z darmowych wersji gry doczekała się wielkiej aktualizacji, a teraz dostała kolejnych zawodników i plansze.

Choć darmowy Mortal Kombat Project Ultimate zawiera kilkadziesiąt postaci oraz kilkaset aren do walki, komu mało, może zrobić sobie dokładkę. To już trzecia porcja nowej zawartości, którą dostajemy na przestrzeni kilku tygodni. Dla oglądu sprawy warto dodać, że wspomniany MK powstał w środowisku M.U.G.E.N (program na licencji freeware do tworzenia własnych bijatyk 2D) i zarówno grę, jak i dodatki, można pobrać za darmo zupełnie legalnie.

Paczka zawartości nr 3 dodaje takie areny, jak Pit Day, Destroyed Warriors Shrine, Evil Pit i Pit 2 Evening. Ponadto powalczymy na mapach Blood Zone, Dark Wasteland, Goro’s Lair oraz The Pit 2 Bottom Alternative.

Dodatek to także ulepszone postacie – MK2 Smoke, MK2 Tremor, MK1 Tremor, MK1 Smoke, Human Sektor oraz Noob Saibot.

Najnowszy pakiet zawartości pobierzecie z tego miejsca (37 MB), a jeśli nie macie jeszcze pełnej wersji gry oraz wcześniejszych pakietów, wszystko jest do pobrania tutaj. Na koniec filmik prezentujący nowości:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się