Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowy Mortal Kombat do pobrania w finalnej wersji

Jeśli jesteście fanami Mortal Kombat i z nostalgią wspominacie dwuwymiarowe odsłony tej serii, mamy dla Was dobre wieści.

Pod koniec kwietnia pisaliśmy o darmowym Mortal Kombat Project Season 2.9, które doczekało się wówczas aktualizacji Ultimate. Teraz Gui Santos, człowiek stojący za wspomnianym patchem, wydał ostateczną wersję swojej gry opartej na Mortal Kombat 2 (dzięki DSO Gaming).

Mortal Kombat 2 MUGEN to gra stworzona w środowisku M.U.G.E.N (program na licencji freeware do tworzenia własnych bijatyk 2D). Finalna wersja jest już dostępna do pobrania i podobnie jak w przypadku wszystkich gier M.U.G.E.N, pobierzemy ją za darmo.

Ostateczna wersja tytułu dodaje nowe ciosy specjalne oraz kolejne Fatality. Wprowadza również combosy i przycisk biegania znany z Mortal Kombat 3. Są ponadto nowi wojownicy oraz zakończenia dla postaci Jade, Smoke i Noob Saibot.

Jak zaznacza DSO Gaming, finalny Mortal Kombat 2 MUGEN wygląda jak wypolerowany Mortal Kombat 2, który pod pewnymi względami przewyższa oryginał. Jeśli chcecie pobrać grę za darmo, wystarczy kliknąć tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%