Darmowy Mortal Kombat Project Ultimate Revitalized jeszcze lepszy

Darmowy Mortal Kombat Project Ultimate Revitalized jeszcze lepszy
Filmiki z gier Gry za darmo Newsy PC

Wyrywanie kręgosłupów, obdzieranie ze skóry, spopielanie, przecinanie i miażdżenie. Teraz jeszcze więcej zawodników i aren w darmowym Mortal Kombat Project Ultimate Revitalized.

Na początku miesiąca pisaliśmy o Mortal Kombat Project Ultimate i aktualizacji Update Version 2019, która zawiera ponad 95 zawodników i ponad 570 plansz, na których toczymy krwawe pojedynki. Teraz warto wspomnieć o tym, że również Mortal Kombat Project Ultimate Revitalized doczekał się dużej i ważnej aktualizacji z numerkiem 1.9.

Mortal Kombat – darmowa gra do pobrania

Mortal Kombat Project Ultimate Revitalized Update 1.9 zawiera ponad 100 fighterów oraz 450 plansz (dzięki DSO Gaming). Warto zatem pobierać tytuł (a zrobicie to przechodząc pod ten adres – plik waży 1.49 GB) i wypróbować jedną z najlepszych darmowych gier MK w środowisku M.U.G.E.N osobiście.

Środowisko M.U.G.E.N to program na licencji freeware do tworzenia własnych bijatyk 2D, zatem opisywany tytuł nie jest żadnym nielegalnym piratem, tylko fanowską grą, która powstała zgodnie z wszelkimi zasadami prawa.

To teraz czas na dziesięciominutową prezentację:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie