Darmowy MGS V do kart Nvidia i wielkość pliku na konsolach PlayStation

Szykujecie się powoli na MGS V: The Phantom Pain? Zobaczcie, ile miejsca przygotować na dysku twardym konsoli, a jeśli macie PC, jest okazja zgarnięcia tytułu za free.

Nvidia ponownie startuje z promocją, w ramach której rozdaje darmowe kody na nowe tytuły. Oczywiście mogą otrzymać je tylko osoby, które kupią jedną z kart GeForce, biorących udział w akcji. Jeśli jednak i tak zamierzamy zmienić grafikę, to czemu przy okazji nie załapać się na darmową grę.


Kod na MGS V: The Phantom Pain ma być dodawany do takich kart, jak: GeForce GTX 980 Ti, 980, 970 lub do laptopów z grafiką 980/970. Jak czytamy na polskiej stronie Nvidia, niniejsze oferta dostępna jest wyłącznie u wybranych sprzedawców detalicznych. Zatem przed zakupem karty koniecznie pytajcie, czy dany sklep bierze udział w akcji. Oferta jest ważna od dzisiaj do 1 września lub do wyczerpania zapasów (czyli darmowych kodów na MGS V).

Dowiedzieliśmy się również, ile miejsca nowe przygody Snake’a mogą zająć na dyskach twardych konsol PlayStation. W przypadku PS4 gra potrzebuje 25.1 GB wolnej przestrzeni, a na PS3 pożre z HDD 11.7 GB. Musimy jednak wziąć pod uwagę, że owe liczby pochodzą z japońskiego PS Store, więc zakładamy, że po lokalizacji tytułu na Zachód, pliki będą nieco większe.

Przypominamy, że Metal Gear Solid V: The Phantom Pain wyląduje najpierw na konsolach PS4, PlayStation 3, Xbox One i X360 (1 września), a dopiero dwa tygodnie później na PC.

METAL GEAR SOLID V: The Phantom Pain
METAL GEAR SOLID V: The Phantom Pain

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

7 Shares
Share7
+1
Tweet