Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowy gigantyczny dodatek do Fallout 4 już dostępny!

Fani gry stworzyli ogromną aktualizację Fallout 4 Northern Springs DLC. Dodatek został udostępniony do pobrania i zasługuje na uznanie.

Czekając na Fallout 76 możemy jeszcze raz odwiedzić nasze ukochane uniwersum w darmowym i fanowskim dodatku Fallout 4 Northern Springs. Twórcy projektu zaznaczają, że oddają w nasze ręce lokację, która jest większa niż oficjalne DLC Nuka World i Far Harbor razem wzięte!

Fallout 4 Northern Springs powstawało dwa lata i jest pełne nowej zawartości. Dodatek wprowadza czterech nowych i w pełni funkcjonalnych towarzyszy, trzy miejsca na założenie osiedla, dwa domy, nową bron oraz zbroję, kolejnych wrogów do pokonania i przede wszystkim ponad 25 nowych misji.

Premiery gier na nowy tydzień. 8 produkcji, na które warto zwrócić uwagę

Poniżej możecie zobaczyć, jak prezentuje się Fallout 4 Northern Springs, a kto już zdecydował, że chce pobrać dodatek, znajdzie go w tym miejscu. Plik waży ponad 715 MB.

Fallout 4 Northern Springs – darmowy dodatek


Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%