Darmowy Fallout 3 za pre-order Fallout 4!

Microsoft i Bethesda szykują miłą niespodziankę dla wszystkich, którzy złożą zamówienie przedpremierowe na Fallout 4 w wersji na konsolę Xbox One.

Na blogu producenta gry czytamy, że osoby zamawiające Fallout 4 na Xboksa One przed premierą, otrzymają kod na darmowe pobranie wcześniejszej odsłony serii – Fallout 3. – Kod dostaniesz w formie wiadomości na Xboksa w terminie 7-10 dni od złożenia pre-ordera – informuje Bethesda.


Będziemy mogli go zrealizować na konsoli Xbox 360 lub poprzez stronę Xbox.com. Fallout 3 będzie również jedną z gier, którą odpalimy na Xboksie One dzięki zapowiadanej funkcji wstecznej kompatybilności. Zostanie ona wprowadzona wraz z aktualizacją systemu XOne, którą dostaniemy prawdopodobnie w październiku. Obecnie nowa opcja jest testowana przez wybranych graczy w programie Preview.

To już druga dobra wiadomość z obozu Bethesdy dla posiadaczy nowej generacji od Microsoftu. Wcześniej zapowiedziano, że mody do Fallout 4 będą kompatybilne nie tylko z PC, lecz również z Xboksem One. Niewykluczone jednak, że mody zadziałają również z PS4, lecz jeszcze nie wiadomo, czy rzeczywiście uda się to osiągnąć.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

15 Shares
Share15
+1
Tweet