Darmowy dodatek do The Banner Saga 2 naprawdę wymagający

Nowy tryb z nowymi zasadami rozgrywki.

Studio Stoic oraz wydawca Versus Evil przedstawiają tryb Survival do The Banner Saga 2, który jest już dostępny za darmo dla wszystkich graczy, posiadających grę w wersji PC oraz Mac.


Nowy tryb to również nowe zasady, które prezentują się następująco: Na początek stworzymy drużynę, wybierając jej członków z wszystkich postaci dostępnych w The Banner Saga 2. Kiedy team zostanie skompletowany, ruszymy do walki. Przed nami 40 coraz trudniejszych potyczek (ze sztuczną inteligencją) i jeśli któryś z naszych bohaterów zginie, to nie będziemy mogli takiej postaci odrodzić. Zatem nasza drużyna topnieje, lecz po wygranych walkach będziemy mogli – za specjalne punkty – uzupełnić skład innymi postaciami, które czekają w kolejce, by okryć się chwałą na polu bitwy. Choć walka nadal toczy się w systemie turowym, na wykonanie ruchu mamy jedynie 30 sekund. Na planszach znajdziemy również przedmioty, które będziemy mogli wykorzystywać, by zdobyć przewagę nad wrogiem.

Tryb Survival otrzymał rankingi sieciowe, zatem można się pochwalić wynikiem przed znajomymi. Dajcie znać, czy zamierzacie powalczyć na nowych zasadach!

Przypominamy, że The Banner Saga 2 zadebiutuje 26 lipca tego roku na PS4 oraz Xbox One i bardzo możliwe, że będzie już wyposażone w Survival Mode (nie zostało to jednak potwierdzone przez producenta).

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

3 Shares
Share3
+1
Tweet