Darmowe Top Speed 2 debiutuje na urządzeniach z systemem Android

Darmowe Top Speed 2 debiutuje na urządzeniach z systemem Android
Filmiki z gier Gry za darmo Mobile Newsy

Już dziś użytkownicy urządzeń mobilnych, opartych na systemie operacyjnym Android mogą usłyszeć ryk wirtualnych silników w Top Speed 2. Wkrótce wyścigi zobaczymy również na iOS.

Gra Top Speed 2 dostępna jest w sklepie z aplikacjami Google Play i można ją pobrać w tym miejscu.

Zawrotna prędkość i adrenalina będą towarzyszyć graczom na każdym kilometrze sequela do jednej z najpopularniejszych gier wrocławskiego studia T-Bull S.A. Pierwsza część to uznana produkcja, którą na całym świecie pobrało ponad 40 milionów użytkowników. Kontynuacja wrzuca wyższy bieg i wciska przycisk nitro sadzając graczy w wirze super-szybkiej rozgrywki. Na wirtualnych kierowców czeka aż 71 samochodów, każdy z 7 kluczowymi podzespołami do podrasowania, których efektowność sprawdzą na ćwierć milowym odcinku gorącego asfaltu.

– Gry wyścigowe to specjalność naszego studia. Chcemy, żeby Top Speed 2 był naszym największym osiągnięciem zarówno pod względem rozgrywki, jak i rozwiązań technologicznych – mówi Damian Fijałkowski, współzałożyciel i członek zarządu T-Bull S.A. – Debiut gry w sklepie Google Play to ważny, ale jednak pierwszy krok dla Top Speed 2. W planach mamy stały rozwój, aktualizacje i doskonalenie gry – dodaje.

TOP SPEED 2 – CO MA POD MASKĄ

  • 71 samochodów wyścigowych do odblokowania – od amerykańskich musclecars po europejskie super-samochody;
  • Ekscytująca fabuła nawiązująca klimatem do filmów akcji lat 90’ zabierze graczy w głębokie podziemia świata wyścigów;
  • Siedem podzespołów do podrasowania dla jak największych wydajności na trasie: opony, nitro, wydech, silnik, skrzynia biegów, turbosprężarka oraz karoseria;
  • Personalizacja aut dzięki możliwości pomalowania każdej części, zakupu preferowanych felg,
  • Trzy dostępne mapy: Lotnisko, Autostrada i Doki;
  • Rozbudowany, stale rozbudowywany system multiplayer umożliwiający rywalizację z graczami online;
  • Możliwość dokonywania zakładów walutą w grze – zwycięzca bierze wszystko;
  • Ponad 426 wyścigów dostępnych w trybie fabularnym i trybach elitarnych;

Top Speed 2 oferuje wiele trybów rozgrywki na trzech różnych mapach – lotnisku, autostradzie i dokach. Tryb fabularny to historia policjanta pracującego pod przykrywką, który z każdym kolejnym kilometrem coraz głębiej wchodzi w podziemie wyścigów o najwyższą stawkę. Kierowcy rajdowi mogą rywalizować też w trybach elitarnych wyzwań, codziennych ograniczonych czasowo eventach i brać udział w wyzwaniach live.

Najważniejszą formą zabawy jest jednak możliwość rywalizacji z innymi graczami w rozbudowanym trybie multiplayer, gdzie gracze zawalczą o jak najwyższe pozycje w tabelach rankingowych. W wyścigu jeden-na-jednego zwycięży ten, który zmianę biegów opanował do perfekcji, a nitro używa w najbardziej newralgicznych momentach. Sekundy zadecydują o być albo nie być.

Do swojej dyspozycji gracze dostaną ponad 70 wyjątkowych maszyn stworzonych tylko do jednego celu – do pokonywania kolejnych granic prędkości. Od smukłych samochodów coupe, przez klasyczne musclecars po jedne z najbardziej rozpoznawalnych europejskich modeli – wybór nigdy był tak szeroki. Ponadto, każda część i każdy podzespół gracze mogą dostosować do swoich potrzeb, aby wycisnąć cenne sekundy na trasie wyścigu. Optymalizacja wydajności pojazdów leży wyłącznie w rękach kierowców.

Użytkownicy systemu iOS mogą już wkrótce spodziewać się premiery gry na ich urządzeniach mobilnych.

Źródło: informacja prasowa

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia