Darmowe rozszerzenie do The Climb już dostępne

Darmowe rozszerzenie do The Climb już dostępne
Filmiki z gier Newsy PC

Crytek dodaje wsparcie dla Oculus Touch oraz nową lokację.

Do wspinaczkowej gry VR od Cryteka The Climb zawitała darmowa aktualizacja, dodająca wsparcie kontrolerów Oculus Touch, nową, zimową lokację i wiele więcej.

Po raz pierwszy gracze na całym świecie mogą doświadczyć dreszczu emocji, płynących ze zdobywania wirtualnych szczytów w The Climb za pomocą intuicyjnych ruchów rąk, a to wszystko przy pomocy kontrolerów Oculus Touch. Muszą wychylać się w poszukiwaniu najdogodniejszych zaczepów i znaleźć swój własny rytm wspinaczki. Gracze poczują się, jakby rzeczywiście przeskakiwali z jednej ściany skalnej na drugą w wyścigu o najlepsze miejsca na nowych globalnych tablicach rankingowych Oculus Touch. Odkryją przy tym wszystkie pozostałe poziomy i tryby, dostępne w The Climb.

W skład dzisiejszej aktualizacji wchodzi także lokacja o nazwie „North”, zainspirowana krajobrazem Islandii i koła podbiegunowego. Immersyjna siła Oculus Rift tchnie życie w mroźną krainę – gracze będą pokonywać zapierające dech w piersi wysokości w otoczeniu skutych lodem jezior, ośnieżonych szczytów i ogromnego, aktywnego wulkanu w tle.

Od dzisiaj do 31 grudnia gry The Climb będzie dostępna w pakiecie Oculus Touch Launch Bundle. Zestaw zawiera pięć gier na Oculus Rift za 89,99€, dając graczom szansę na doświadczenie możliwości Oculus Touch w niższej cenie. The Climb jest dostępne oddzielnie lub jako część pakietu Oculus Touch Launch Bundle w sklepie Oculus Home.

Najnowsze zmiany w grze można obejrzeć na poniższym zwiastunie:

Źródło: materiał producenta

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie