Darmowe Mortal Kombat Remaster i The King of Fighters do pobrania

Darmowe Mortal Kombat Remaster i The King of Fighters do pobrania
Filmiki z gier Gry za darmo Newsy PC

Mortal Kombat Project 4.1 to jedna z najlepszych fanowskich wersji klasycznej bijatyki, która – jak się okazuje – może być jeszcze lepsza. Do tego zachęcamy do sprawdzenia darmowego The King of Fighters, w którym możemy wybrać jednego spośród przytłaczająco dużej liczby wojowników.

Na początek warto przypomnieć, że o darmowych grach Mortal Kombat powstających w środowisku M.U.G.E.N (program na licencji freeware do tworzenia własnych bijatyk 2D) pisaliśmy już wiele razy. Jednym z najlepszych projektów na tym podwórku jest Mortal Kombat Project 4.1, który właśnie został udostępniony w wersji Remastered (dzięki DSO Gaming).

Zremasterowana wersja została ulepszona przez borg117 i Borisa Suworov’a, a wynik końcowy jest po prostu niesamowity i zamienia MKP 4.1 w bijatykę, którą powinni sprawdzić wszyscy fani tej kultowej serii.

Serwis DSO Gaming zwraca ponadto uwagę na darmowe King of Fighters Zillion MIX (również stworzoną w M.U.G.E.N), która wydaje się być najlepszą grą walki dla miłośników klasyki spod znaku The King of Fighters. Tytuł odznacza się ogromną liczbą zawodników do wyboru i zawiera nawet niektórych wojowników serii Street Fighter, takich jak Ryu, Chun Li, Ken i Blanka. Według twórcy projektu, rozgrywka w King of Fighters Zillion MIX jest świetną kombinacją stylów KOF 2002 UM, KOF XI i KOF Memorial.

To jednak nie koniec dobroci, ponieważ pojawiły się również nowe wersje Mortal Kombat Project – Ultimate Revitalized i Ultimate Mortal Kombat Trilogy. Zawierają one wiele poprawek oraz nowych funkcji, jak skok po odbiciu do ściany.

Gdzie pobrać?
Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie