Darmowe Juggernaut Wars dostaje aktualizację 2.0

Darmowe Juggernaut Wars dostaje aktualizację 2.0
Filmiki z gier Mobile Newsy

Nowi bohaterowie i bitwy klanów dodane do gry.

Międzynarodowy wydawca My.com ogłasza dodanie największej dotychczas aktualizacji do tytułu na urządzenia mobilne Juggernaut Wars. W odpowiedzi na prośby graczy, którzy domagali się więcej możliwość współzawodnictwa pomiędzy klanami oraz bitwy PvP jeden na jednego, Update 2.0 wprowadza do dynamicznego RPGa dwa nowe tryby, a ponadto nowych bohaterów i jeszcze więcej akcji dla klanów – nigdy nie było lepszego czasu na rozpoczęcie przygody w świecie Haradan! Aktualizacja dostępna jest od dziś na urządzenia z systemem iOS i Android.

W grze co tydzień będą odbywać się potężne bitwy pomiędzy klanami. Tryb Clan PvP, podzielony na fazy ataku i obrony, będzie nie lada wyzwaniem – trzeba będzie znaleźć złoty środek pomiędzy zachowaniem silnej obrony, a wysłaniem wystarczającej liczby bohaterów na pozycje atakujące. Będzie to zupełnie nowe doświadczenie i na zawsze zmieni sposób, w jaki członkowie klanu ze sobą współpracują. Dobra komunikacja to podstawa sukcesu!

Tryb Real-time PvP będzie oferował rozgrywki jeden na jeden w czasie rzeczywistym. Jeszcze przed rozpoczęciem bitwy gracze będą musieli podjąć ważne taktyczne decyzje, np. wybrać bohaterów z każdej drużyny, co będzie widoczne dla przeciwnika, więc trzeba będzie dokonać mądrych wyborów, tajną broń zostawiając na sam koniec. Każdy gracz otrzyma jedną dziką kartę, dzięki której będzie mógł wymienić jednego bohatera ze składu po fazie selekcji. Nowy tryb ułatwi graczom wspinanie się w rankingach dzięki świetnym nagrodom.

Fani PvE otrzymują natomiast nowe rozdziały kampanii – będą musieli uratować uprowadzonych członków rodziny królewskiej i zaprowadzić pokój w Haradan. Do dyspozycji będą mieli nowych, śmiertelnie niebezpiecznych bohaterów – czarną wiedźmę Wolchę oraz nekromantę Khadura.

W Juggernaut Wars gracze stworzą drużynę ulubionych bohaterów i powrócą do świata Haradan, znanego fanom tytułu Juggernaut: Revenge of Sovering. Pierwsza część z 2012 była hitem wśród mobilnych gier RPG i została pobrana kilka milionów razy na całym świecie. Świat Haradan pogrążył się w wojnie domowej, która jeszcze bardziej poróżniła dwie frakcje: League i Cohort. Władca ostatniego miasta, które było w stanie zapewnić pokój, zaginął w podejrzanych okolicznościach. Jedynie drużyna bohaterów, kierowana przez gracza, może przywrócić ład w Haradan, przemierzając pustkowia i lasy, i odkrywając jego tajemnice.

Źródło: materiał producenta

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie