Aktualizacja Juggernaut Wars dodaje tryby Clan PvP i Real-Time PvP

Aktualizacja Juggernaut Wars dodaje tryby Clan PvP i Real-Time PvP
Mobile Newsy

Spora aktualizacja dla fanów gry.

My.com ogłasza aktualizację 2.0 tytułu na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android Juggernaut Wars, która pojawi się w grze 21 listopada. W odpowiedzi na prośby społeczności graczy, aby dodać nowe tryby dla klanów, deweloperzy dodają tryb Clan PvP oraz potyczki jeden na jeden w czasie rzeczywistym.

Tryb Clan PvP, podzielony na fazy ataku i obrony, będzie nie lada wyzwaniem – oferuje znakomite nagrody, ale wymaga ścisłej współpracy pomiędzy liderami a członkami danego klanu i jest próbą zgrania i koordynacji graczy. Trzeba będzie znaleźć złoty środek pomiędzy zachowaniem silnej obrony, a wysłaniem wystarczającej liczby bohaterów na pozycje atakujące. Tylko najmocniejsze klany będą w stanie się wykazać, dlatego przygotowania do wojen klanów najlepiej rozpocząć już dziś.

Tryb Real-time PvP będzie oferował rozgrywki jeden na jeden w czasie rzeczywistym. Jeszcze przed rozpoczęciem bitwy gracze będą musieli podjąć ważne taktyczne decyzje, np. wybrać bohaterów z każdej drużyny, co będzie widoczne dla przeciwnika, więc trzeba będzie dokonać mądrych wyborów, tajną broń zostawiając na sam koniec. Wymagać to będzie dokładnej znajomości dostępnych w grze bohaterów i ich umiejętności i bycia zawsze o krok naprzód przed oponentem.

W Juggernaut Wars gracze stworzą drużynę ulubionych bohaterów i powrócą do świata Haradan, znanego fanom tytułu Juggernaut: Revenge of Sovering. Pierwsza część z 2012 była hitem wśród mobilnych gier RPG i została pobrana kilka milionów razy na całym świecie. Świat Haradan pogrążył się w wojnie domowej, która jeszcze bardziej poróżniła dwie frakcje: League i Cohort. Władca ostatniego miasta, które było w stanie zapewnić pokój, zaginął w podejrzanych okolicznościach. Jedynie drużyna bohaterów, kierowana przez gracza, może przywrócić ład w Haradan, przemierzając pustkowia i lasy, i odkrywając jego tajemnice.

Źródło: Materiał wydawcy

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie