Heavy Rain na PS4 dorzucane do specjalnej edycji nowej gry

0 komentarzy

Jeśli oprócz nadchodzącego Detroit: Become Human chcielibyście pograć w starsze Heavy Rain od tego samego dewelopera, możecie upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

W PlayStation Store możemy skłądać zamówienia przedpremierowe na Detroit: Become Human Cyfrowa Edycja Specjalna. Za takie wydanie płacimy 289 zł, lecz otrzymujemy – oprócz kilku drobiazgów – również świetne Heavy Rain w wersji na PlayStation 4.

Cyfrowa Edycja Specjalna Detroit: Become Human zawiera:

  • Heavy Rain na PS4. Zagrasz od razu po zamówieniu.
  • Cyfrowe materiały graficzne.
  • Cyfrowa Edycja Specjalna — ścieżka dźwiękowa.
  • Awatary.
  • Dynamiczne motywy na PS4 – Cyber Life oraz główni bohaterowie.

Z powyższego opisu wynika, że dostęp do Heavy Rain otrzymamy chwilę po złożeniu pre-ordera na Detroit: Become Human Cyfrowa Edycja Specjalna. Będziemy mogli zatem rozgrzać się przed nadchodzącą grą, która zadebiutuje 25 maja tego roku.

GTA VI – premiera i miejsce akcji nowego Grand Theft Auto. Nieoficjalnie

Heavy Rain – miasto tonie w strachu

Gdy znika chłopiec, mieszkańcy pogrążonego w strachu miasta obawiają się najgorszego. Czyżby przerażający Zabójca z Origami uderzył ponownie?

Rozwiąż tę zagadkę, przejmując kontrolę nad czterema nieznającymi się osobami w pełnym napięcia thrillerze psychologicznym, nagrodzonym licznymi nagrodami BAFTA.

Musisz szybko myśleć i działać jeszcze szybciej, ponieważ każdy twój wybór i posunięcie może mieć dramatyczne skutki, bezpowrotnie odmieniające przebieg gry, a nawet decydujące o tym, kto przeżyje, a kto zginie. Zakończenie gry całkowicie zależy od ciebie.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się