Dwie gry za darmo czekają w Epic Games Store

darmowe gry epic games store - godfall challenger edition
PC

Czas odebrać kolejne darmowe gry na Epic Games Store. W tym tygodniu czeka Was tytuł, który subskrybenci PS Plus zgarną w grudniu oraz symulator budowy i prowadzenia własnego więzienia.

Na odebranie najnowszych gratisów macie czas do 16 grudnia, do godziny 16:59. Jak co tydzień rekomenduję pospieszyć się, aby przypadkiem nie zapomnieć przypisać prezenty od wujka Epica do swoich kont.

Pierwszą z produkcji jest Godfall: Challenger Edition, czyli *ekhem* okrojona *ekhem* wersja, która zawiera dostęp do 3 specjalnych trybów z wyzwaniami. Niestety, nie otrzymacie w ramach tego wydania możliwości uruchomienia którejkolwiek z dwóch kampanii fabularnych, które dostępne są w „podstawce”. Szkoda, aczkolwiek darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby.

Drugim z gratisów jest Prison Architect, czyli doceniony przez wielu indyk, w którym wcielicie się w architekta własnego więzienia. Do Waszych zadań będzie należeć zarządzanie całym obiektem i pilnowanie, aby przypadkiem któryś z więźniów nie wykradł się w stronę wolności.

A co za tydzień? Wielka niespodzianka, choć najpewniej nieco wiadomo już na jej temat. Jeśli przeciek się potwierdzi, druga połowa grudnia zaowocuje codziennym rozdawaniem jednego tytułu. Darmowe gry w liczbie 14 sztuk jeszcze w tym roku? Z chęcią przyjmę! Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie