Nowe darmowe gry na Epic Games Store czekają na odebranie

Epic Games Store - darmowe gry - Dead by Daylight
PC

Dobry wujek Epic przyznał właśnie dwie kolejne darmowe gry, które możecie w najbliższym czasie przypisać do swoich kont. Tym razem coś dla fanów horrorów multiplayer oraz łamacz mózgów programistów.

Uwaga – na odebranie świeżych gratisów macie czas do 9 grudnia, do godz. 16:59. Rekomenduję się pospieszyć, aby przypadkiem nie zagapić się i zapomnieć. Co takiego tym razem jest do zgarnięcia w Epic Games Store?

Pierwszym tytułem jest Dead by Daylight, czyli asymetryczny horror multiplayer. Jeden z graczy wciela się w mordercę polującego na pozostały team. Ten jest zdecydowanie silniejszy od pozostałych rozgrywających, dlatego w przeciwnym zespole należy skupić się na kooperacji. Do tej pory w grze pojawiła się masa grywalnych postaci, często kojarzonych z najróżniejszych dzieł popkultury.

Drugim gratisem jest while True: learn(), czyli tytuł idealny dla osób umiejących programować lub tych, którzy chcą zgłębić tę niesamowitą dziedzinę. Wcielacie się w mistrza kodu, który rywalizuje w tworzeniu aplikacji ze swoim kotem. Zbierając punkty, będziecie mogli zakupić dla niego nowe ubrania. Nie zabrakło nawet takiego nawiązującego do rodzimego Wiedźmina.

Już za tydzień do graczy trafią dwie inne darmowe gry. Pierwszą z nich jest Godfall: Challenger Edition, które również w tym miesiącu zostanie dodane do oferty PS Plus na PS4 i PS5. Pozostały podarunek to symulator budowy i prowadzenia własnego więzienia, czyli Prison Architect. To jeden z najbardziej docenianych indyków ostatnich lat, dlatego tym bardziej warto się nim zainteresować.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie