Darmowa gra na Epic Games już dostępna. Świetny tytuł czeka na pobranie

Darmowe gry Epic Games. Dwa kolejne tytuły do kolekcji
Newsy PC

Punkt o 17:00 co czwartek Epic Games udostępnia kolejne darmowe gry. Tym razem na graczy czeka niemała niespodzianka.

Portal Epic Games ma w tym tygodniu świetny bezpłatny tytuł. Jest to Maneater. Wcielamy się tu w… rekina, a jako on mamy obowiązki rekinie. Jak głosi oficjalny opis gry:

„Zaczynając jako młody rekin, musisz przetrwać w trudnym świecie, powoli wspinając się w górę łańcucha pokarmowego. Aby to zrobić, przyjdzie Ci odkryć ogromny i zróżnicowany otwarty świat, w którym napotkasz coraz to nowych wrogów — zarówno ludzi, jak i dziką przyrodę. Znajdź odpowiednie zasoby, które pomogą rekinowi urosnąć i się rozwinąć daleko poza granice wyznaczone przez naturę. Dopasuj przy tym rekina do swojego stylu gry. Jedz. Eksploruj. Ewoluuj.”

Za tydzień na portalu znajdzie się Supraland. To gra zupełnie inna niż wcześniejsza propozycja; tę twórca przedstawia jako tytuł inspirowany takimi produkcjami jak Zelda, Metroid czy Portal. Zadaniem gracza jest tu nie tylko eksploracja, ale też rozwiązywanie zagadek, pokonywanie kolejnych przeciwników i nauka dalszych umiejętności. Gra z pewnością przypadnie do gustu wielu osobom, zwłaszcza że można ją potraktować jako ciekawy przerywnik; sami twórcy przewidują czas rozgrywki na ok. 20-25 godzin.

Darmowe gry będą dostępne na Epic Games do 16 czerwca 2022 roku do godziny 17:00. O tej porze Epic udostępni kolejny tytuł – wspomniane Supraland.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie