Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Darmowe granie w strzelankę Fear The Wolves przez najbliższe dni

Fear The Wolves dopiero co wyszło z wczesnego dostępu, a odpowiedzialne za grę studio Vostok Games zaprasza wszystkich na darmowe sprawdzenie tytułu.

Fear The Wolves jest dostępne od 6 lutego w ostatecznej wersji, a twórcy gry proponują niezdecydowanym darmowe testowanie strzelaniny przez 5 najbliższych dni. Jeśli będziecie chcieli kupić grę, do 12 lutego zrobicie to natomiast z rabatem 50%. W promocji tytuł kosztuje 39,95 zł. W sieci wylądował również premierowy zwiastun, który wrzucamy poniżej.

Podczas gry będziemy próbowali wydostać się ze S.T.A.L.K.E.R.-owego Czarnobyla uważając przy tym, by po drodze nie dopadły nas mutanty, promieniowanie, straszliwe anomalie, pogodowe kataklizmy bądź inni gracze.

Fear the Wolves rzuca graczy, w drużynach lub jako samotne wilki, w promieniotwórcze środowisko zniszczonego przez promieniowanie Czarnobyla. W klasycznym trybie Battle Royale będziemy musieli walczyć o przetrwanie, by zostać ostatnim żyjącym żołnierzem ze 100, którzy znaleźli się na mapie. Z radioaktywnego świata może wydostać się jedynie jedna osoba, która zostanie odebrana z punktu ewakuacyjnego przez helikopter.

Na wrogich pustkowiach wszyscy są zagrożeni przez śmiertelne anomalie i dynamicznie zmieniającą się pogodę. Cykl dnia i nocy nieustannie zmusza ocalałych do dostosowania swoich strategii, a wycie zmutowanych stworzeń odbija się echem w każdym zakątku mapy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się