Darmowa platyna na PS5. Gracze pokochali ten tytuł

platyna na PS5 We Were Here Expeditions
Newsy PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

We Were Here Expeditions The FriendShip zdobywa niezwykłą popularność wśród posiadaczy konsol PlayStation 5. Z jednej strony jest to obiektywnie świetna gra. Z drugiej jednak oferuje bardzo łatwą w zdobyciu platynę. Ekskluzywne trofeum ewidentnie przyciąga coraz to nowszych graczy!

Najpóźniej do 13 października 2023 roku gracze mogą za darmo dodać do konta grę We Were Here Expeditions The FriendShip. O tytule i ciekawej promocji pisaliśmy niedawno. Początkowo gra była dostępna za darmo na Steamie, a teraz jej urok mogą poznać również konsolowcy. Warto się pospieszyć, bo po 13 października za tytuł trzeba będzie zapłacić.

Niska cena, a w zasadzie żadna to nie jedyny powód, dzięki któremu gracze zainteresowani się omawianą produkcją. Posiadacze PlayStation zauważyli bowiem, że We Were Here Expeditions The FriendShip pozwala na bardzo szybkie, proste i przyjemnie zdobycie kompletu trofeów. Platyna na PS5 wymaga poświęcenia zaledwie około 3 godzin, które na dodatek upływają w przyjemnej, kooperacyjnej atmosferze.

W minionym tygodniu gra We Were Here Expeditions The FriendShip zanotowała aż o 200% większe zainteresowanie w społeczności graczy PlayStation. Przełożyło się to na kilka milionów kont z przypisaną produkcją. Cieszy, że proste trofeum można zdobyć w dobrej grze. Do tej pory szybkie platyny utożsamiane były z dziwnymi produkcjami, które często oferowały osiągnięcie w nawet kilka minut — nijak miało się to jednak do pełnoprawnych gier.

Chcecie zdobyć ten świetny tytuł za darmo i na własność? Skorzystajcie z poniższych linków dla poszczególnych platform:

Platyna na PS5 jest w zasięgu ręki — do 13 października zupełnie za darmo!

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie