Darmowa Mafia III: Rivals już do pobrania. Podajemy linki

Zapraszamy na zwiastun premierowy oraz screeny.

7 października światło dzienne ujrzała Mafia III, w którą można już grać na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Tego samego dnia pojawiła się również Mafia III: Rivals, dedykowana urządzeniom przenośnym zaopatrzonym w system iOS lub Android. Gra jest dostępna za darmo. O czym opowiada?

Mafia III: Rivals to produkcja zaszufladkowana jako action RPG, która przenosi nas na brutalne ulice Nowego Bordeaux, gdzie będziemy zajmować kolejne dzielnice miasta, umacniając swoją mafijną rodzinę.

Gra została przygotowana przez 2K i Cat Daddy i pozwala nam spojrzeć na mafijne porachunki z zupełnie innej perspektywy: pnij się na szczyt hierarchii przestępczego półświatka wykorzystując do pomocy postacie, odwiedzając miejsca i biorąc udział w zdarzeniach znanych z gry Mafia III studia Hangar 13. Stwórz własny syndykat przestępczy przejmując nieruchomości, zdobywając łupy (w tym broń i pojazdy) i pokonując rywalizujących z tobą mafiosów.

Podczas mobilnej zabawy będziemy mogli zwerbować i wyszkolić 40 bossów podziemia przestępczego z uniwersum Mafia III i z ich pomocą zniszczyć przeciwników, którzy staną na naszej drodze. Dostajemy również tryb sieciowy, w którym połączymy siły ze znajomymi i stoczymy walkę z graczami całego świata o miano najgroźniejszej ekipy w Nowym Bordeaux.

Mafia III: Rivals do pobrania:

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

60 Shares
Share60
+1
Tweet