Darmowa gra post-apokaliptyczna zdobyła 3 miliony graczy w niecały miesiąc!

Tytuł podbija serca graczy na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Crossout, gra akcji MMO studia Targem Games oraz Gaijin Entertainment dostępna na platformach PC, PlayStation 4 oraz Xbox One, może pochwalić się osiągnięciem 3-milionowej populacji graczy. W niespełna miesiąc po premierze, kierowcy z całego świata spędzili miliony godzin na tworzeniu przedmiotów, walce, wyścigach i sianiu zniszczeniu wśród hord oponentów.

Wielu graczy, którzy testowali Crossout przed jej premierą np. na E3 lub na Gamescom, jak również w czasie zamkniętych beta testów, przesyłało nam bardzo pozytywne opinie o grze. W dniu premiery byliśmy szczęśliwi wiedząc, że kolejni testerzy będą mieli okazję zrecenzować nasz tytuł – komentuje Stanisław Skorb, CEO studia Targem Games.

Poświęciliśmy mnóstwo czasu, energii oraz wyrzeczeń tworząc Crossout. Pragniemy by stał się unikalnym produktem. To wręcz niesamowite, że udało się nam osiągnąć tak wielki sukces w tak krótkim czasie. Cały czas rozwijamy się i mamy nowe pomysły na rozbudowę tytułu. Gra jest ciągle aktualizowana i udoskonalana. W przyszłym tygodniu gracze mogą spodziewać się nowej zawartości w trybach PvE, nowych nacji, części do pojazdów oraz trybów gry! – dodaje Skorb.

Post-apokaliptyczny świat Crossout nie wybacza błędów. By przetrwać na dzikich pustyniach, gracze skonstruowali niezliczoną ilość unikatowych pojazdów. W grze pojawiło się niemal milion konstrukcji, zarówno zabawnych, jak i śmiertelnie groźnych: od trójkołowej, jeżdżącej „strzelby”, wyścigówkę napędzaną rakietami, dwuwieżowy czołg po wehikuł przypominający statek kosmiczny. Do dnia premiery, 30 maja gracze zniszczyli prawie 150 000 000 pojazdów w PvP oraz 1 500 000 Lewiatanów, konstrukcji tworzonych przez graczy w trybie PvE. Ta liczba wciąż rośnie, podobnie jak ilość transakcji, które fani Crossouta codziennie dokonują na wewnętrznym bazarze.

Recenzja Crossout – gdy upadnie cywilizacja, stwórz swój śmiercionośny pojazd i walcz o przetrwanie!

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.