Darkest Dungeon potwierdzone na PlayStation 4 oraz PlayStation Vita

Już 27 września będą w nią mogli zagrać posiadacze konsol PlayStation.

Twórcy gry Darkest Dungeon podali, że premiera wymienionej produkcji będzie miała miejsce już 27 września na PS4 oraz PS Vita. Gra w styczniu tego roku zadebiutowała na PC. Jak widać, twórcy potrzebowali wiele miesięcy, aby przenieść grę na konsole.

Ważne odnotowania jest to, że produkcja będzie miała opcję cross-buy. Zatem jeśli kupicie ją na PS4, będziecie mogli zagrać również na PS Vita i odwrotnie. Cena gry w polskim PS Store wynosi 92 złote. Plusowicze mogą liczyć na zniżkę 20%, więc grę dostaną za 73,60 zł.


Czy warto kupić Darkest Dungeon?

To co oferuje produkcja Red Hook Studios to trud, pot i łzy! Warto jest jednak podjąć wyzwanie i przekonać się na własnej skórze, jak wielka może być satysfakcja z odniesionego zwycięstwa.

Rozumiem zachwyt hardkorowych graczy, którzy zjedzą zęby na próbach pełnego zinfiltrowania krainy wykreowanej przez twórców. Z drugiej strony pewna powtarzalność rozgrywki, oraz wyśrubowany poziom trudności, odrzucą niedzielnych graczy. Zresztą bądźmy szczerzy, chyba nikt nie lubi rozstawać się z bohaterem, w którego rozwój władował wiele serca i złota. Niemniej w swojej niszy jest to tytuł bezkonkurencyjny, fundujący przemyślaną mechanikę, przepiękną grafikę, niezłą muzykę, przerażających bossów, a nade wszystko ogromne pokłady grywalności. Już tylko od was zależy, czy podejmiecie się desperackiej walki, by przetrwać i ocalić swój umysł od obłędu. Ja jestem na tak – pisaliśmy w recenzji gry w lutym tego roku.

Pełną wersję recenzji znajdziecie w tym miejscu.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

5 Shares
Share5
+1
Tweet