Człowiek kontra pszczoła na nowym teaserze. Nadchodzi zwariowana komedia

Człowiek kontra pszczoła na nowej absurdalnej zapowiedzi Netfliksa
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Netflix zaprezentował zapowiedź nadchodzącego serialu komediowego Człowiek kontra pszczoła. W główną rolę wcieli się tu Rowan Atkinson.

Legendarny już aktor powraca w zwariowanej komedii. Głównym bohaterem jest tu starszy mężczyzna, który przebywa w wystawnej rezydencji pod nieobecność jej właścicielki. Z pozoru prosta praca zmienia się tu w jednak w katastrofę, gdy bohater musi zmierzyć się z niespodziewanym przeciwnikiem. Jak głosi oficjalny opis produkcji Netfliksa:

„Opiekujący się luksusowym domem nieporadny Trevor próbuje pokonać sprytną pszczołę, ale jedynym efektem tej walki są coraz większe zniszczenia.”

Rowan Atkinson nie tylko wcieli się w rolę Trevora, ale jest także współtwórcą całego serialu. Pracował nad nim wraz z Williamem Daviesem (scenarzystą m.in. Jak wytresować smoka). Oprócz samego Atkinsona na ekranie mają pojawić się m.in. Tom Basden, Julian Rhind-Tutt, Jing Lusi, Claudie Blakley, Greg McHugh, India Fowler, a także Daniel Fearn. Cały serial będzie liczył 10 krótkich odcinków; mimo takiej długości sezonu nie powinno tu zabraknąć emocji i iście slapstickowych momentów. O tym, że dużo będzie się działo, świadczy już nawet najnowsza zapowiedź, przeplatana zresztą innymi produkcjami Netfliksa. Możemy się z niej dowiedzieć, co by się stało, gdyby skrzydlata nemesis Trevora wpadła na przykład do… odcinka Gambitu królowej.

Człowiek kontra pszczoła będzie mieć premierę już w najbliższy piątek, czyli 24 czerwca. Dziś natomiast możecie zobaczyć obiecany teaser:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie