Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Czekaliście na Carmageddon: Max Damage? Premiera opóźniona

Gra pojawi się kilka tygodni później niż planowano.

Stainless Games podało, że potrzebuje nieco więcej czasu, aby dopracować swój projekt. Z tego względu premiera gry zostaje przesunięta z czerwca na 8 lipca tego roku. Mowa o debiucie na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One (póki co producent nie wspomina o premierze na komputery).

Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Gracze, którzy zdecydują się na złożenie zamówienia przedpremierowego, otrzymają gratisowe dwa auta do pobrania i cyfrowy komiks. Jak Wam się podoba taka rekompensata?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się