Netflix przypomina o Cyberpunk: Edgerunners. Anime będzie częścią nadchodzącego Geeked Week

Cyberpunk: Edgerunners debiutuje. Do odsłuchania nowa piosenka
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi Seriale

Netflix zaprezentował wreszcie pierwsze grafiki z nadchodzącej animacji Cyberpunk: Edgerunners. Więcej szczegółów ma się pojawić już w czerwcu.

O planach na anime w świecie Cyberpunka wiadomo już od 2020 roku, gdy CD Projekt RED informował o nawiązaniu współpracy z Netfliksem oraz japońskim studiem Trigger. Od tamtej pory jednak nie pojawiło się zbyt wiele nowych informacji. Dziś to się zmienia, jako że Netflix zaprezentował pierwsze grafiki i zapowiedział przedstawienie animacji podczas nadchodzącego Geeked Week. Wtedy powinniśmy otrzymać dalsze szczegóły, a być może nawet zwiastun.

Sama impreza Netflix Geeked Week ma być swoistym świętem dla wszystkich, którzy uwielbiają popkulturę w netfliksowym wydaniu. Podczas pięciodniowego w pełni wirtualnego festiwalu otrzymamy zwiastuny nowych produkcji, najświeższe wieści z planów filmów i seriali, a także kolejne zapowiedzi. Najprawdopodobniej część paneli zostanie poświęcona też grom; Netflix w ostatnim czasie mocno rozwija działalność w tym sektorze i według niedawnych informacji nie planuje poprzestać na obecnie dostępnej bibliotece. O wszystkim dowiemy się jednak dopiero w przyszłym miesiącu; Netflix Geeked Week zaplanowano na pięć dni: od 6 do 10 czerwca włącznie. Poniżej możecie zobaczyć oficjalny zwiastun imprezy:

Nie znamy jeszcze daty premiery anime Cyberpunk: Edgerunners. Netflix dotychczas zapowiedział jedynie, że ta nastąpi w 2022 roku. Być może data – lub przynajmniej przybliżony okres – pojawią się w trakcie Netflix Geeked Week.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie