Cyberpunk: Edgerunners na nowym teaserze. Klimatyczne anime w świecie Cyberpunka 2077

Cyberpunk Edgerunners na oficjalnym teaserze. Jest też fragment odcinka
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Pojawił się oficjalny teaser serialu Cyberpunk: Edgerunners. W ramach Netflix Geeked Week platforma dorzuciła również fragment samej produkcji.

Zgodnie z nie tak dawną zapowiedzią Cyberpunk: Edgerunners, czyli nowe anime osadzone w świecie stworzonym przez CD Projekt Red, otrzymało kolejne materiały promocyjny. Tym razem mamy teaser oraz wyjątkową okazję, by zobaczyć, jak prezentuje się jeden z odcinków. Dowiemy się dzięki temu, jak w animacji będzie wyglądać gang Maelstrom – jedni z przeciwników, z którymi musi zmierzyć się V.

Jak głosi oficjalny opis produkcji:

Cyberpunk: Edgerunners to 10-odcinkowa opowieść o chłopaku z ulicy, który próbuje przetrwać w niebezpiecznym mieście przyszłości omamionym technologią i modyfikowaniem ciała. Żeby przeżyć, postanawia zaryzykować wszystko i zostać jednym z edgerunnerów, wyjętych spod prawa najemników zwanych też cyberpunkami.”

W stworzenie anime zaangażowały się również osoby odpowiedzialne za samą grę Cyberpunk 2077. Showrunnerem i producentem wykonawczym serialu został Rafał Jaki z CD Projekt Red, zaś samą animacją zajęli się japońscy specjaliści ze Studia Trigger. Na szczególną uwagę zasługuje też kompozytor muzyki; został nim Akira Yamaoka, znany przede wszystkim z klimatycznej ścieżki dźwiękowej do serii gier Silent Hill.

Premiera Cyberpunk: Edgerunners nastąpi jeszcze w tym roku, a ściślej – we wrześniu. Niestety jak na razie nie podano dokładnej daty premiery. Szykujcie się zatem na jesień, a już dziś możecie zobaczyć obiecaną zapowiedź wraz z fragmentem czwartego odcinka:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie