Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – zobacz zwiastun świetnego trybu fotograficznego

Fani wirtualnej fotografii spędzą z Cyberpunk 2077 dodatkowe godziny. CD PROJEKT RED opublikowali zwiastun zaawansowanego photo-mode.

Chyba każdy lubi obserwować ładne widoczki w grach wideo. Znajdą się jednak takie osoby, które spędzają w trybach fotograficznych więcej godzin, niż w faktycznej rozgrywce. Sam jestem jednym z takich graczy i byłem bardzo ciekaw, czy takowy tryb w Cyberpunk 2077 wyróżni się czymś szczególnym.

Okazuje się, że Redzi postawili sobie wysoko poprzeczkę nie tylko w przypadku samej, głównej produkcji ale też rzeczonego photo-mode. Studio opublikowało zwiastun prezentujący możliwości wirtualnego aparatu wbudowanego w grę. Zapowiada się on na prawdziwy pożeracz czasu aspirujących fotografów gier wideo.

Materiał prezentuje kilka różnych sytuacji, w których wykorzystano ogrom możliwości trybu fotograficznego w CP 2077. Podczas łapania ujęć możemy ustawić praktycznie wszystkie możliwe parametry – od pozycji postaci, przez jej rozmiar, aż po filtry i bardziej standardowe parametry.

Całość robi piorunujące wrażenie i jestem pewien, że po premierze sieć zaleją tysiące fenomenalnych zrzutów ekranu. Zresztą, Cyberpunk zdaje się być grą wręcz stworzoną do chwytania ładnych ujęć. Zobaczymy, czy photo-mode w praktyce sprawdzi się równie dobrze, jak na trailerze.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się