Cyberpunk 2077 ze wsparciem po premierze jak Wiedźmin 3

Studio CD Projekt RED zdało egzamin z dodatków do gry Wiedźmin 3 i teraz obiecuje, że przy Cyberpunk 2077 nie zawiedzie. Wsparcie po premierze będzie nawet bogatsze, ponieważ otrzymamy multiplayer.

Wiedźmin 3 otrzymał bardzo dobre wsparcie po premierze i oprócz licznych aktualizacji poprawiających rozgrywkę, otrzymaliśmy kilkanaście małych i darmowych DLC oraz dwa ogromne dodatki, które równie dobrze mogłyby być osobnymi grami, jeśli chodzi o ich wielkość. REDzi obiecują, że przy Cyberpunk 2077 pójdą podobną ścieżką.

Cyberpunk 2077 – wsparcie po premierze

Jeśli chodzi o darmowe DLC w okresie po premierze CP 2077, gracze mogą spodziewać się ulepszeń i działań, jakie studio CD Projekt RED podejmowało po wydaniu Wiedźmina 3 – zaznacza projektant poziomów Max Pears.

Wiedźmin 3 zyskał na jakości dzięki licznym aktualizacjom, przynoszącym np. ulepszony interfejs użytkownika i tego typu rzeczy – powiedział Pears w rozmowie z VGC. Przechodząc do Cyberpunk 2077 deweloper zapewnił: Będziemy słuchać opinii społeczności, ale skupiamy się również na DLC. Nie tylko darmowe aktualizacje nadchodzącej gry będą bowiem w wiedźmińskim stylu. Cały model wsparcia tytułu ma się opierać na tym, jak studio postępowało z Dzikim Gonem.

Wiele się nauczyliśmy od Wiedźmina 3 w kwestii tego, jak postępować z DLC – przyznał Max Pears. – Nauczyliśmy się strategii działania, którą spróbujemy zastosować również w przypadku dodatków do Cyberpunk 2077 – dodał.

Możemy się więc spodziewać dużych dodatków do Cyberpunk 2077 i kilku pomniejszych przyjemności. Dodatkowo, czego nie miał Wiedźmin 3, otrzymamy potwierdzony już tryb multiplayer, który w jakimś stopniu będzie powiązany z fabułą gry.

Data premiery Cyberpunk 2077 została zaplanowana 16 kwietnia 2020 roku. Zagramy na PC, Xbox One i PlayStation 4.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: