Nowa aktualizacja do Cyberpunk 2077 ma jeszcze bardziej ulepszyć grę

Cyberpunk 2077 dostanie nową łatkę, która ulepszy grę
Newsy PC PS5 Xbox Series

Aktualizacja o numerze 2.02 zmierza do Cyberpunk 2077, a CD Projekt RED uchyliło rąbka tajemnicy, co w niej znajdziemy. Gra będzie jeszcze lepsza?

Cyberpunk 2077 2.0 to nie koniec przygód graczy i CD Projekt RED z tym fantastycznym światem i dodatkiem Widmo wolności. Firma już teraz zapowiedziała, że przygotowuje nową aktualizację, tym razem o numerze 2.02. Wiemy już, na co mniej więcej możemy liczyć. I tak, od razu zaznaczę, że jest szansa na naprawę problemów po łatce 2.1.

“Aktualizacja 2.02 jest w drodze! Planujemy w niej zawrzeć między innymi poniższe kluczowe poprawki i ulepszenia” – informują deweloperzy na swojej stronie. A jakie to ulepszenia i poprawki? Sprawdźcie sami:

  • V nie będzie już umierać po wejściu do AV-ki Delamaina w misji Spójrz na to miasto z góry.
  • Naprawiono zasunięte drzwi blokujące wejście do Black Sapphire w Interregnum.
  • Naprawiono błąd, w wyniku którego wszczepy mogły zostać obniżone do Generacji I po aktualizacji gry do wersji 2.01.
  • Naprawiono efekty pasywne za zdobycie umiejętności.
  • Zbalansowano liczniki czasu w misjach kurierskich.

Wygląda więc na to, że nie ma potencjalnie mowy o nowej zawartości, a raczej eliminacji bugów i błędów, które mogły skutecznie psuć niektórym rozgrywkę. Przyznam, że sam nie natknąłem się na bugi, które mogłyby “zepsuć grę”, ale gracze w internecie często zgłaszają tego typu problemy.

Pamiętajcie, że powyższe to jedynie przedsmak tego, co przyniesie aktualizacja 2.0. Na oficjalne patch notes trzeba poczekać, aż łatka trafi na serwery, a CDPR pokusi się o jej dokładne opisanie.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie