Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 z dwoma trybami graficznymi na XSX. Jakość czy płynność?

Cyberpunk 2077 zawiera dwa tryby graficzne na Xbox Series X. Wybór między lepszą jakością a płynnością jest zapewne możliwy również na innych konsolach.

Premiera Cyberpunka odbędzie się już za kilka dni, a pierwsi gracze otrzymali już swoje kopie gry wraz z edycją kolekcjonerską. W sieci pojawia się cała masa przecieków i materiałów z rozgrywki, a wraz z nimi do Internetu trafiają nowe informacje o produkcji.

Portal TwistedVoxel podaje, że Cyberpunk 2077 posiada dwa tryby działania na konsoli Xbox Series X. Gracze mogą wybrać pomiędzy płynnością a jakością oprawy, choć nie znamy jeszcze szczegółów odnośnie poszczególnych trybów. Podobne opcje trafiły najpewniej również na PlayStation 5 i Xbox Series S, choć nie możemy tego na ten moment potwierdzić.

Na tym nie koniec nowych informacji o grze. Internauci publikują zdjęcia ogromnej aktualizacji, która trafiła do gry. Według materiałów zamieszczonych w sieci waży ona ponad 43 GB.

Co ciekawe, jeden z deweloperów z CD PROJEKT RED – Fabian Mario Döhla – potwierdził, że nie jest to premierowa łatka. Oznacza to, że Day One Patch do Cyberpunka może być nieco mniejszy lub… znacznie większy. Na ten moment możemy tylko snuć teorie.

O szczegółach trybów graficznych i rozmiarów premierowej aktualizacji przekonamy się 10 grudnia, kiedy to Cyberpunk 2077 w końcu trafi w ręce wszystkich graczy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%