Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 wyśmiany w sieci – fani tworzą trailery z glitchami

CDPR w tej chwili przeżywa trudne chwile. Cyberpunk 2077 stał się ogólnoświatowym pośmiewiskiem.

Oficjalnych trailerów Cyberpunk 2077 niedługo będzie mniej niż fanowskich produkcji, które nie ukazują gry w zbyt miłym świetle. Na Youtube możemy obejrzeć już kilkanaście przeróbek zapowiedzi z glitchami, a większość z nich jest naprawdę zabawnych. Poniżej znajdziecie 4 najśmieszniejsze, według mnie, materiały z gry.

Żartownisie zmienili kompletnie wygląd zwiastuna z E3 2018, pokazując fatalny stan techniczny Cyberpunk 2077. W swoich materiałach zaprezentowali najczęściej występujące błędy, a w tych naprawdę można przebierać. Są tu latające samochody, znikający ludzie, dziwaczne animacje postaci, obiekty bez tekstur.

W filmach obnażono wręcz jak tragicznie potraktowano temat fizyki w grze i zachowanie sztucznej inteligencji. Trudno powiedzieć, na których platformach nagrano sceny rodem z horroru, lecz można założyć, że większość pochodzi z wersji na PS4 lub Xbox One. Nie bez przyczyny Sony usunęło Cyberpunk 2077 z PlayStation Store.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%