Prezent dla fanów Cyberpunka 2077 i Widma Wolności za darmo

Fani Cyberpunk 2077 dostaną świetny prezent zupełnie za darmo
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Na GOG-u można już teraz odbierać darmowy prezent dla fanów Cyberpunk 2077 i nadchodzącego DLC “Widmo Wolności”. To zestaw “Goodies Collection”.

Niedawno otrzymaliśmy pierwsze konkretne materiały z Widma Wolności, czyli nadchodzącego i niezwykle oczekiwanego DLC do Cyberpunka 2077. Dodatek zapowiada się nieźle, a deweloperzy obiecują sporo. Kto jak kto, ale CD Projekt RED zna się na tworzeniu udanych DLC, więc o jakość teoretycznie nie powinniśmy się martwić. Z drugiej strony jest zdecydowanie za wcześnie, aby wyrokować. Widmo Wolności ma ukazać się 16 września 2023 roku wyłącznie na PC, Xbox Series X i S oraz PS5.

W oczekiwaniu na debiut warto udać się na gog.com, gdzie możecie znaleźć prezent. To darmowy zestaw tapet, grafik, plakatów i innych tym podobnych atrakcji. Tym razem jednak nie uwzględniono w nim wyłącznie bazowej gry, ale i dodano elementy z Widma Wolności.

Ten wyjątkowy pakiet zawartości po raz pierwszy w historii gromadzi najlepsze materiały z wydanych wcześniej przez CD Projekt RED gier Cyberpunk 2077 i Widma Wolności. Wśród zawartości zawartej w Cyberpunk 2077 & Phantom Liberty Goodies Collection znajdziesz cyfrowe tapety, zrzuty ekranu, kluczowe wizualizacje, plakaty do wydrukowania, graffiti gangów i nie tylko – wszystko, co nada Twojemu komputerowi niezbędny cyberpunkowy charakter przed wyruszeniem do Night City i Dogtown.

– czytamy w opisie

Aby pobrać darmowy zestaw materiałów, musicie udać się na tę stronę.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie