Cyberpunk 2077: Phantom Liberty – data premiery, cena gry i trailer prosto od Keanu Reevesa

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition - chyba poznaliśmy datę premiery i cenę
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

CDPR snuje przed nami opowieść niczym thriller szpiegowski z niebezpiecznymi sojuszami i akcją. Zobaczcie zwiastun, który przybliża datę premiery Cyberpunk 2077: Phantom Liberty.

Nie kryłem rozczarowania z powodu braku obecności CDPR na imprezie Summer Game Fest, która mimo wielu interesujących zapowiedzi okazała się zwyczajnie słaba na tle dzisiejszej konferencji Xbox Games Showcases. Widocznie uznali, że nową prezentację Cyberpunk 2077: Phantom Liberty warto będzie pokazać w otoczeniu ekskluzywnych pozycji Mirosoftu. I co by nie mówić, polskie studio nakręciło sporych rozmiarów hypetrain z pomocą Keanu Reevesa.

Hollywoodzki aktor wyskoczył przed ekran na kilka sekund, powiedział parę zdań i zaprosił do obejrzenia epickiego zwiastuna. Krótki film złożony jest ze scen akcji i intrygujących dialogów z udziałem Idrisa Elby i wspomnianego Keanu oraz postaci nam jeszcze niezbyt znanych. Podczas materiału dowiadujemy się, że jest to bezpośrednia kontynuacja fabuły z podstawki. V wciąż będzie starał/a się oszukać przeznaczenie i znaleźć lekarstwo na swój beznadziejny przypadek “choroby”.

Ostatnia rzecz, zanim zaczniecie zatapiać oczy w oficjalnym wideo. CD Projekt Red nareszcie przedstawił datę premiery i jak się okazuje, nie jest to ani czerwiec, lipiec bądź ostatnio przepowiadany sierpień. Cyberpunk 2077: Phantom Liberty ma zadebiutować 26 września 2023 roku. Zainteresowani mogą już składać zamówienia przedpremierowe. Dopowiem tylko, że cena rozszerzenia fabularnego jest nawet lepsza niż z przecieku. Koszt zakupu dodatku na platformie Steam wyniesie dokładnie 99,99 zł.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie