Walentynki w Cyberpunk 2077. Zmysłowe nowości na święto zakochanych

Cyberpunk-2077-walentynki
Newsy PC

Z okazji Walentynek, mamy dzisiaj dostawę modów do Cyberpunk 2077, które wprowadzą nas w nastrój święta zakochanych.

Gra od CD Projekt RED otrzymała, z okazji Walentynek, kolejne modyfikacje od społeczności, które już możemy zainstalować. Tym razem nie będzie to bielizna, ale tej ostatnio nie brakowało. Kto pominął francuskie i piękne zestawy, znajdzie wszystko wśród wielu opisanych przez nas modów do Cyberpunk 2077. Dzisiaj zobaczymy natomiast świetne pozy, biżuterię, bluzeczkę w serduszka oraz róże. Ale nie takie, które wręczamy drugiej osobie, tylko w postaci pięknych tatuaży na całe ciało.

Cyberpunk 2077 w klimacie Walentynek

Zacznijmy od moda z tatuażami, czyli zestawu Ice and Fire – Valentine Rose Tattoos. Na drugiej podstronie zobaczycie, jak prezentują się na ciałach dziewczyn. Jak wskazuje nazwa moda, możemy odziać bohaterki w róże czerwone, lub zimne niebieskie. Wzory prezentują się cudownie i posiadają tekstury 4K.

Kolejnym modem do CP2077 na Walentynki jest Jewls’ Jewels – Valentino Stud Earrings, czyli piękne kolczyki w ośmiu kolorach. Są one dostępne zarówno dla żeńskiej, jak i męskiej wersji V. Tak samo jest z przezroczystą bluzeczka w serduszka, którą wprowadza do gry modyfikacja Sweetheart Sweater. Jest naprawdę urocza, co zobaczycie zaraz na przykładowych screenach.

Na koniec świetny mod dla osób, które po wystrojeniu swojej postaci chcą zrobić walentynkową fotkę. Nowy zestaw póz wprowadza LOVE Couple Custom Pose Pack 06, zawierający łącznie aż 29 różnych póz dla zakochanych.

Zobacz screeny z walentynkowymi nowościami w CP 2077 na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie