Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – ukryta wiadomość zdradza czas startu darmowych DLC

CD PROJEKT RED zdradzili, kiedy mniej więcej wystartuje program darmowych DLC do Cyberpunk 2077. Szykujcie się na zastrzyk nowości w Night City.

CD PROJEKT RED już dłuższy czas temu potwierdzili, że do ich nowej gry trafią zarówno pełnoprawne, duże dodatki, jak i program mniejszych, bezpłatnych DLC, które mogliśmy kojarzyć z Wiedźmina 3.

Do tej pory nie poznaliśmy szczegółów na ich temat, ale premierowy zwiastun Cyberpunka zawiera pewną ukrytą wiadomość. Twócy zdradzają w niej, że program darmowych DLC wystartuje już na początku 2021 roku, a dodatkowo uchylili rąbka tajemnicy odnośnie większych rozszerzeń.

Wspominaliśmy wcześniej, że do gry trafią dodatki i choć wciąż nie jesteśmy gotowi, aby omówić ich szczegóły, to możemy powiedzieć, że dużo nauczyliśmy się dzięki zarówno Sercom z Kamienia i Krwi i Winie. Nasze zaplanowane dodatki pozwolą Wam jeszcze bardziej zagłębić się w świecie Cyberpunk 2077, oferując znaczącą, napędzaną historią zawartość, która zagwarantuje trudne wybory mające istotny wpływ na fabułę, której nie zapomnicie przez długi czas

Źródło: RockPaperShotgun

Zestaw darmowej, dodatkowej treści do Wiedźmina 3 nie rozbudowywał gry w znaczący sposób, ale gwarantował kilka godzin dodatkowej zabawy i nieco elementów kosmetycznych. Jeśli Cyberpunk 2077 utrzyma pod tym względem poziom poprzednika, to chyba wszyscy będą zadowoleni. Szkoda tylko, że wciąż nie wiemy praktycznie nic o większych dodatkach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się