Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – Triss w Night City? Zobacz świetny cosplay

Chcielibyście zobaczyć Triss w świecie Cyberpunk 2077? Teraz macie szansę. Znana cosplayerka przygotowała bardzo ciekawy projekt.

Choć CD PROJEKT RED nie zamierza rozstawać się ze światem Wiedźmina, to gracze już zaczęli tęsknić za Geraltem i innymi bohaterami uniwersum. Możemy być pewni, że w Cyberpunk 2077 pojawią się nawiązania do Rzeźnika z Blaviken, a gracze zasypią produkcję modyfikacjami prosto ze świata łowców potworów.

Dodatkowo w sieci pojawiło się kilka cosplayów inspirowanych wiedźmińskim uniwersum, jednak w nietypowej kooperacji. Jeden z nich przedstawia Triss… w Night City!

Choć cosplay wielu osobom kojarzy się głównie z domeną branżowych targów, to niektóre projekty bywają naprawdę imponujące.

W uwielbianą przez graczy, rudowłosą czarodziejkę wcieliła się Irine Meier. Cosplayerka zdobyła popularność dzięki autorskiej adaptacji takich postaci jak Catwoman, Harley Quinn czy Ciri.

Zobaczcie, jak prezentuje się Triss w świecie Night City.

Projektowi zdecydowanie nie można odmówić klimatu i widać, że strój wymagał sporych nakładów pracy. Jeśli dawna sympatia Geralta miałaby pojawić się w Cyberpunk 2077, to całkiem możliwe, że tak właśnie by wyglądała.

CP2077 ukaże się na rynku już 19 listopada. Gra będzie dostępna na PC, PlayStation 4 i Xbox One, a także konsolach nowej generacji dzięki wstecznej kompatybilności.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się