Cyberpunk 2077 – Triss w Night City? Zobacz świetny cosplay

0 komentarzy

Chcielibyście zobaczyć Triss w świecie Cyberpunk 2077? Teraz macie szansę. Znana cosplayerka przygotowała bardzo ciekawy projekt.

Choć CD PROJEKT RED nie zamierza rozstawać się ze światem Wiedźmina, to gracze już zaczęli tęsknić za Geraltem i innymi bohaterami uniwersum. Możemy być pewni, że w Cyberpunk 2077 pojawią się nawiązania do Rzeźnika z Blaviken, a gracze zasypią produkcję modyfikacjami prosto ze świata łowców potworów.

Dodatkowo w sieci pojawiło się kilka cosplayów inspirowanych wiedźmińskim uniwersum, jednak w nietypowej kooperacji. Jeden z nich przedstawia Triss… w Night City!

Choć cosplay wielu osobom kojarzy się głównie z domeną branżowych targów, to niektóre projekty bywają naprawdę imponujące.

W uwielbianą przez graczy, rudowłosą czarodziejkę wcieliła się Irine Meier. Cosplayerka zdobyła popularność dzięki autorskiej adaptacji takich postaci jak Catwoman, Harley Quinn czy Ciri.

Zobaczcie, jak prezentuje się Triss w świecie Night City.

Projektowi zdecydowanie nie można odmówić klimatu i widać, że strój wymagał sporych nakładów pracy. Jeśli dawna sympatia Geralta miałaby pojawić się w Cyberpunk 2077, to całkiem możliwe, że tak właśnie by wyglądała.

CP2077 ukaże się na rynku już 19 listopada. Gra będzie dostępna na PC, PlayStation 4 i Xbox One, a także konsolach nowej generacji dzięki wstecznej kompatybilności.

Jakub Stremler

Miłośnik kultury bardziej i mniej popularnej. Fan Hideo Kojimy, literatury weird fiction (Lovecraft, Poe, Ligotti!) oraz dobrej muzyki. Gra właściwie we wszystko. Od sandboxów, przez RPG, aż po tytuły indie z najgłębszych zakamarków Steam. Ceni sobie oryginalne pomysły, dobre, odważne historie i stronę artystyczną produkcji. Przygodę z grami rozpoczął od drugiego Turoka, przeszedł fazę zatwardziałego pecetowca, a następnie konsolowca, tylko po to, żeby skończyć jako gracz multiplatformowy.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się