Dyktator w Cyberpunk 2077. Dziś nie zobaczycie już nic lepszego

Cyberpunk 2077
Newsy

Do Night City w Cyberpunk 2077 zawitał właśnie pewien niespodziewany gość. W sieci pojawił się materiał, a w zasadzie przeróbka, która zdecydowanie poprawi wam humor. Jeżeli lubicie filmowego “Dyktatora”, w którego rolę wcielił się Sacha Baron Cohen, to jest to zdecydowanie coś dla was.

Przeróbka Cyberpunk 2077 z Dyktatorem w roli głównej

Polski Cyberpunk 2077 to ogromna gra, która od lat budzi zainteresowanie. Mimo że premiera odbyła się już jakiś czas temu, to tytuł wciąż otrzymuje nową zawartość, a gracze po prostu “żyją” produkcją CD Projekt RED. Fanów na całym świecie jest sporo, dlatego niektórzy z nich postanawiają popisać się humorem czy umiejętnością tworzenia przeróbek. Tak było w tym wypadku.

Na serwisie YouTube pojawił się filmik ukazujący postać Dyktatora (Sacha Baron Cohen), który znalazł się w Night City. Całość jest oczywiście popisem umiejętności montażu i doboru scen z filmu, które idealnie pasują do przeprowadzanych dialogów w świecie gry. Zobaczcie sami jak wygląda facet, który rządziłby Night City lepiej, niż ktokolwiek inny:

Przyznacie chyba, że wygląda to przezabawnie, prawda? Jak zwykle internet nie zawodzi. Jeżeli chcecie więcej podobnych materiałów, to mam dobre wieści — jest ich naprawdę sporo.

Moim faworytem jest Michael Scott z serialu The Office, który stał się szefem na statku kosmicznym. Chociaż bardziej ufałbym umiejętnością Komandora Sheparda, to Scott z pewnością dodałby Normandii wiele kolorytu:

Szczyt komedii!

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie