Cyberpunk 2077: Phantom Liberty będzie tani. Sklep GOG popsuł niespodziankę

Cyberpunk 2077 - fan znalazł tajną wiadomość | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS5 Xbox Series

W sklepie GOG przez moment można było zobaczyć cenę nadchodzącego rozszerzenia Cyberpunk 2077: Phantom Liberty. Fani przygody V nie zbiednieją.

Na jakiż to pomysł wpadło CDPR w kontekście dalszych losów V? Które zakończenie z podstawki będzie kanoniczne dla serii i połączy historię Cyberpunk 2077 z jedynym zaplanowanym do gry fabularnym DLC? Możliwe, że dziś wieczorem, w trakcie Summer Game Fest, dowiemy się czegoś więcej nie tylko o głównym wątku dodatku, ale też o nowych mechanikach w rozgrywce, jak np. funkcji strzelania z pędzącego samochodu. Jednakże teraz mamy o wiele ważniejszą, niemalże potwierdzoną informację, która powinna ucieszyć wszystkich graczy.

Użytkownik reddita, thebuffel znalazł się w odpowiednim miejscu i czasie na stronie GOG. Dostrzegł on w sklepie internetowym wpis z grafiką i ceną gry Cyberpunk 2077: Phantom Liberty. Oczywiście “błąd” został naprawiony i w katalogu GOG nie zobaczymy już żadnej informacji, jednak wspomniany szczęściarz zdążył zarchiwizować to, co trzeba.

Powyższy screen sugeruje, że duży dodatek do Cyberpunk 2077 ma kosztować nieprzesadnie dużo, bo tylko 29,99 euro. Przeliczając to na złotówki wyjdzie nam około 135-136 zł. To oczywiście nic pewnego, lecz prawdopodobnie sami przyznacie, że jest to całkiem wiarygodna kwota, choćby przez wzgląd na koszt zakupu DLC do Wiedźmina – Wino i Krew w dniu premiery można było dostać za 119 zł. Przypomnę jednak, że wyczekiwane Widmo Wolności nie jest samodzielnym dodatkiem, a więc nowym graczom z portfela ucieknie trochę więcej pieniędzy za zapowiedzianą edycję Game of the Year.

Nie wykluczone, że CD Projekt Red jeszcze dziś przy okazji Summer Game Fest potwierdzi lub zaprzeczy tym rewelacjom. Oprócz efektownego trailera z fragmentami gry może dorzucą krótką zajawkę z wymaganiami sprzętowymi i datą premiery, o której niektórzy insiderzy spekulują, że nastąpi pieruńsko szybko. Możliwy termin debiutu to czerwiec lub lipiec 2023, a w najgorszym razie pojawi się do końca sierpnia.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie