Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – dzisiaj nowy gameplay. Godzina startu Night City Wire

Polskie studio zamierza dzisiaj pokazać nowy trailer oraz gameplay z Cyberpunk 2077. Szykujcie się na popołudnie!

Wydarzenie Night City Wire było początkowo planowane na 11 czerwca, lecz polskie studio zdecydowało się je przełożyć, przeciwstawiając się rasizmowi, nietolerancji i przemocy (tutaj szczegóły). Pokaz ma odbyć się dzisiaj, 25 czerwca, a CD Projekt RED ujawniło już konkretną godzinę startu.

Deweloper pisze na Twitterze, że live stream Night City Wire rozpocznie się o godzinie 18:00 czasu polskiego. Będzie to 25-minutowa prezentacja, podczas której pokazany zostanie trailer, nowy gameplay oraz udzielone zostaną nowe informacje o grze.

Przypominamy, że premiera Cyberpunk 2077 została niedawno przesunięta z 17 września na 19 listopada tego roku, a twórcy tłumaczyli swoją decyzję chęcią dopracowania ostatnich szczegółów w grze. CD Projekt RED uspokajało jednocześnie, że CP 2077 znajduje się w finalnym etapie prac, zatem pozostało naprawdę niewiele do zakończenia projektu. Oczywiście mowa o podstawowej wersji gry, ponieważ przed nami długie popremierowe wsparcie z ogromnymi dodatkami oraz trybem sieciowym.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%