Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – kolejne Night City Wire już w przyszłym tygodniu

Druga odsłona Night City Wire, na którym CD Projekt RED wyjawi kolejne szczegóły dotyczące jego nowej gry, odbędzie się w poniedziałek 10 sierpnia o 18:00.

Twórcy Cyberpunka 2077 zaprosili na Twitterze na drugą część cyklu wydarzeń poświęconych produkcji. Kolejne Night City Wire planowane jest na 10 sierpnia o 18:00. Zdradzono parę szczegółów na temat tego, czego dotyczyć będzie konferencja.

Należy spodziewać się przede wszystkim informacji dotyczących przeszłości bohaterów i ich życiowych ścieżek; oprócz tego poznamy trochę faktów na temat typów broni dostępnych w tytule – i usłyszymy o zespole Refused (m.in. jak stał się growym SAMURAI).

Pierwsza edycja Night City Wire odbyła się 25 czerwca. Zobaczyliśmy wtedy napakowany zwiastun i materiał prezentujący hakowanie umysłu, czyli braindance. Na czerwcowej konferencji CD Projekt RED ujawniło również, że nawiązało współpracę z Netfliksem i Triggerem, czego owocem ma być Cyberpunk Edgerunners – serial anime osadzony w uniwersum gry.

Nowa produkcja RED-ów ma zadebiutować 19 listopada 2020, trafiając na PC, PS4 i Xboksa One. Jest to najprawdopodobniej ostateczny termin – wcześniej grę już dwukrotnie przekładano.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się