Cyberpunk 2077 na rozgrywce z PS5 i PS4. Widzicie różnicę?

Cyberpunk 2077 na rozgrywce z PS5 i PS4. Widzicie różnicę?
PS4 PS5

CD PROJEKT RED pokazało materiał z rozgrywki Cyberpunk 2077 na PS4 Pro i PS5. Gra wygląda świetnie nawet na słabszej konsoli Sony.

Równo tydzień temu zaprezentowano rozgrywkę z nowej produkcji CD PROJEKT RED na konsolach Microsoftu – Xbox One i Xbox Series. Zgodnie z obietnicą Redów, teraz otrzymaliśmy podobny materiał z PlayStation 4 Pro i PlayStation 5.

O dziwo, gameplay różni się od tego z Xboxów. Redzi pokusili się o zaprezentowanie zupełnie nowego fragmentu rozgrywki. Tym razem zaczniemy od kreatora postaci a następnie przejedziemy się po Night City. Największą część materiału zajmują jednak fragmenty jednego z zadań, które wykonujemy wraz z doskonale znanym z poprzednich prezentacji osobnikiem.

Niezależnie od platformy – gra wygląda bardzo ładnie, choć różnice w oprawie rzucają się w oczy właściwie od razu. Wersja na nową generację zdaje się wyglądać nieco lepiej, ale swoją finalną formę osiągnie po otrzymaniu next-genowej aktualizacji w przyszłym roku.

W przypadku obydwóch prezentacji w oczy rzuca się jeden, nieco niepokojący szczegół – brakuje w nich rozgrywki ze standardowych, nieulepszonych wersji konsol poprzedniej generacji. Możliwe, że nie zostały one jeszcze odpowiednio zoptymalizowane tak, aby były zdatne do publicznego pokazu.

Cyberpunk 2077 trafi na nasze ekrany już 10 grudnia. Gra będzie dostępna na PC, PlayStation 4, Xbox One, Google Stadia i GeForce NOW, a także na PS5 i Xbox Series w ramach wczesnego dostępu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie