Cyberpunk 2077 na E3 2019. Polacy mają dobrą i złą wiadomość

Mamy oficjalne potwierdzenie, że Cyberpunk 2077 zostanie pokazany na targach E3 2019 publicznie, zatem w końcu każdy będzie mógł zobaczyć grę na własne oczy. A zła wiadomość? No właśnie… “zobaczyć”.

Studio CD Projekt RED informuje na Twitterze, że podczas targów E3 2019 zobaczymy publiczną prezentację Cyberpunk 2077. Jest to niewątpliwie świetna wiadomość, lecz do pełni szczęścia brakuje grywalnego dema, które byłoby możliwe do sprawdzenia na stoisku REDów.

Cyberpunk 2077 na E3 2019 bez grywalnego dema

I to jest właśnie ta zła wiadomość, ponieważ Polacy nie planują oddawać w nasze ręce padów, byśmy mogli pośmigać V po futurystycznym mieście osobiście. W odpowiedzi na pytania społeczności deweloper podkreślił, że pokaże tylko filmik z gry, a na konkretne pytanie o grywalne demo odpowiada gif’em z Pikachu, który pokazuje, że nie ma na to szans.

Cyberpunk 2077 na E3 2019 – panel dyskusyjny i data premiery?

Warto również wspomnieć, że podczas targów E3 zorganizowany zostanie panel dyskusyjny, podczas którego przedstawiciele studia CD Projekt RED opowiedzą, na jakim etapie prac znajduje się obecnie gra. Panel powinien przynieść zatem wiele nowych informacji związanych ze światem CP 2077. Czy będzie data premiery? Jeśli REDzi zdecydują się ją podać, to stawiamy na to, iż stanie się to na konferencji Microsoftu, która jest zaplanowana na 9 czerwca, godzinę 22:00 czasu polskiego.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: