Cyberpunk 2077 na E3 2019 niby publicznie, a jednak demo nie trafi do sieci

Jedną z najbardziej oczekiwanych gier na E3 2019 jest Cyberpunk 2077 od studia CD Projekt RED. Polacy obiecali pokazać grę publicznie, lecz trzeba udać się do Los Angeles, by obejrzeć demo. Nic z pokazu nie może trafić do sieci.

Studio CD Projekt RED potwierdziło, że publiczna prezentacja demo Cyberpunk 2077 na targach E3 2019 nie będzie streamowana ani wrzucana do sieci – czytamy na łamach serwisu DSO Gaming. Każdy uczestnik imprezy będzie mógł zobaczyć demo gry osobiście, lecz nagrywanie prezentacji będzie zabronione.

Cyberpunk 2077 na E3 2019 – a co dla nas?

Podczas czerwcowych targów E3, Polacy mają zorganizować dwa pokazy CP 2077. Jeden będzie przeznaczony dla dziennikarzy i odbędzie się za zamkniętymi drzwiami, drugi będzie publiczny, lecz i tak nic z tego nie trafi do sieci (może że komuś uda się coś cichaczem nagrać i przemycić).

Zatem co dla nas? Spodziewamy się, że CD Projekt RED pokaże nowy zwiastun gry podczas konferencji prasowej Microsoftu. Oprócz tego możemy liczyć na świeżutkie screeny. Warto również wspomnieć, że podczas targów E3 zorganizowany zostanie panel dyskusyjny, podczas którego przedstawiciele studia CD Projekt RED opowiedzą, na jakim etapie prac znajduje się obecnie gra. Panel powinien przynieść zatem wiele nowych informacji związanych ze światem CP 2077.

Najbardziej czekamy na datę premiery Cyberpunk 2077, która – jeśli już ma zostać ujawniona – powinna pojawić się w oczekiwanym zwiastunie na konferencji Amerykanów.

Więcej na Gamescom 2019…

Niewykluczone, że duży gameplay z Cyberpunk 2077, który będzie przeznaczony jedynie dla osób odwiedzających targi E3, zostanie udostępniony w sieci w sierpniu, podczas Gamescom 2019. Podobną sytuację mieliśmy w zeszłym roku, kiedy to najpierw REDzi zaprezentowali grę za zamkniętymi drzwiami w czerwcu, a dwa miesiące później pokazali rozgrywkę całemu światu.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: