Cyberpunk 2077 – fan stworzył trójwymiarowy model Night City

0 komentarzy

Entuzjasta nowej produkcji studia CD Projekt RED zaprojektował w serwisie 3D Warehouse trójwymiarową mapę miejsca akcji gry. Przy tworzeniu modelu jego autor bazował na opublikowanych dotąd przez RED-ów informacjach dotyczących tytułu.

Użytkownik serwisu o nicku Derek B. opublikował model 3D mapy Night City. Wizualizację możemy dowolnie obracać i oglądać pod różnymi kątami; oprócz tego jest też możliwość powiększania widoku.

Całość możecie obejrzeć poniżej. Autor modelu bazował wyłącznie na opublikowanych do tej pory przez RED-ów materiałach, w związku z czym można przypuszczać, że ostateczna wersja miasta raczej będzie różniła się od tego projektu.

Pierwsze, co rzuca się w oczy podczas przeglądania dzieła Dereka B., to to, że miejsce akcji w nowej grze REDów nie jest zanadto rozległe. Twórcy zapowiadali już dawno, że po Cyberpunku nie należy spodziewać się większego niż w Wiedźminie świata, bo nowa produkcja ma zupełnie inne założenia niż seria o Geralcie. Dostaniemy tu m.in. wysokie, wielopoziomowe lokacje (na przykład wieżowce), o których wiedźminom nawet się nie śniło. Cyberpunk 2077 pomimo mniej rozległego świata ma zaoferować dużo więcej zadań i aktywności, niż miało to miejsce w Wiedźminie.

Nowa produkcja RED-ów ma zadebiutować 17 września 2020, trafiając na pecety, PS4 i Xboksa One.

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się