Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

Cyberpunk 2077 – CDP RED o liczbie błędów i multiplayer

CD PROJEKT RED twierdzi, że Cyberpunk 2077 posiada praktycznie niezauważalną ilość błędów. Deweloperzy są pewni sukcesu.

Premiera Cyberpunka zbliża się nieubłaganie i jesteśmy już właściwie na ostatniej prostej przed odwiedzeniem Night City. Redzi zyskali sporo dodatkowego czasu przez liczne opóźnienia premiery i teraz już wiemy, że dobrze wykorzystali ten czas.

W trakcie rozmowy z inwestorami Adam Kiciński, prezes CD PROJEKT, omówił kwestie związane z samą grą jak i premierą. Jedna z informacji szczególnie mocno przykuwa uwagę.

Kiciński twierdzi, że Cyberpunk 2077 posiada tak niewielką liczbę błędów, że gracze właściwie nie będą ich zauważać. Prezes CD PROJEKT zaznaczył jednak, że tak ogromna produkcja nie będzie całkowicie pozbawiona niedoróbek. To właściwie niemożliwe przy takiej skali projektu.

Z jednej strony informacja ta brzmi na nieco przesadzoną, a z drugiej strony CD PROJEKT RED dostał naprawdę sporo czasu na doszlifowanie każdego aspektu gry. Jeśli faktycznie będzie tak niewiele, to nie pozostaje nam nic, tylko się cieszyć.

Dodatkowo poruszono wątek trybu multiplayer, który – według Kicińskiego – nie jest trybem, a raczej osobnym produktem, który jest powiązany z trybem jednoosobowym w Cyberpunk 2077. W trakcie konferencji zasugerowano, że multiplayer może doczekać się zapowiedzi w pierwszym kwartale 2021 roku.

Do premiery gry pozostało już bardzo niewiele czasu i gracze są już właściwie w szczytowym momencie ekscytacji. Od pierwszego uruchomienia gry dzielą nas już właściwie dwa tygodnie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się