Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – gameplay z bronią, muzyka i screeny 4K

Podczas Night City Wire zobaczyliśmy nie tylko ścieżki życia naszego bohatera, lecz mogliśmy również spojrzeć na filmik prezentujący narzędzia zniszczenia oraz wideo „Być jak SAMURAI”. Do tego CD Projekt RED sypnęło garścią świeżych screenów z Cyberpunk 2077.

Prezentowaliśmy już nowy gameplay trailer z Cyberpunk 2077, który pokazywał trzy ścieżki życia, z których jedną wybierzemy na samym początku gry, tworząc swoją postać. To jednak nie wszystko, co polski deweloper zaserwował swojej społeczności podczas wczorajszego Night City Wire.

Cyberpunk 2077 – broń w grze

Kolejnym punktem programu była broń. REDzi chcieli pokazać zróżnicowany futurystyczny arsenał broni palnej i białej, a także wszczepy, które pomogą graczom zmierzyć się z niebezpieczeństwami i wyzwaniami jakie czekają na ulicach Night City.

Cyberpunk 2077 i muzyka w grze

Zaprezentowano ponadto filmik „Być jak SAMURAI”. To krótki dokument oferujący wgląd w to, jak CD Projekt RED we współpracy ze szwedzką formacją punkową Refused tworzyło brzmienie legendarnej chromerockowej kapeli świata Cyberpunka, zespołu SAMURAI.

Nowe screeny w 4K

Na koniec mamy dla Was paczuszkę świeżutkich obrazków z CP 2077. Proszę się częstować!

Premiera Cyberpunk 2077 już 19 listopada 2020 roku się na Xbox One, PS4 i PC.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się