Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Cyberpunk 2077 – rozgrywka na całkiem nowym zwiastunie

CD Projekt RED w trakcie dzisiejszego Night City Wire pokazało trzy różne ścieżki kariery, modyfikacje broni oraz, jak tworzy się muzykę w Cyberpunk 2077.

Polski producent cały czas podgrzewa atmosferę przed premierą Cyberpunk 2077. Tym razem na tapetę w trakcie Night City Wire zostały wrzucone trzy tematy.

Po pierwsze „REDZi” pokazali trzy rodzaje postaci, w które gracz będzie mógł się wcielić: Street Kid, Nomad i Corpo. Znaliśmy je już wcześniej, ale tym razem mogliśmy posłuchać o tym, jak wybranie jednej z nich, zdefiniuje miejsce rozpoczęcia gry i późniejsze wyboru. Nomadzi dla przykładu zaczną na pustyni, przez co będzie ich czekać trudna droga, aby dostać się do Night City.

Następnie producent przedstawił kapelę, która stoi za utworami wykonywanymi w grze przez Johnny’ego Silverhanda (wciela się w niego Keanu Reeves). Twórcy muzyki przyznali, że nie była to łatwa i przyjemna praca.

Na końcu mogliśmy zobaczyć kilka rodzajów broni, których wybór odmienia styl rozgrywki. Pokaz Cyberpunk 2077 po raz kolejny udowodnił, że będziemy mieć do czynienia z bardzo rozbudowaną produkcją.

Premiera gry została potwierdzona na 19 listopada 2020 roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się